XII Debaty onkologiczne

Zapraszamy na "XII Debaty Onkologiczne" w Warszawie - wyjątkowe wydarzenie inspirowane debatami oksfordzkimi, gdzie eksperci w intelektualnych pojedynkach, z odrobiną humoru, będą bronić swoich argumentów "ZA"  i "PRZECIW" w najbardziej kontrowersyjnych problemach współczesnej onkologii.  Czynnymi uczestnikami debat są słuchacze, którzy w formie głosowań decydują o ich wyniku.

 Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

Zapraszamy do udziału w XI Debatach Onkologicznych, które odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2023 roku. Konferencja poświęcona będzie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie onkologii oraz wymianie wiedzy i doświadczeń między specjalistami z całego kraju.

 Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

X edycja Debat Onkologicznych startuje już 8 kwietnia (piątek)

IX edycja Debat Onkologicznych startuje już w ten piątek!

Fundacja sprawuje merytoryczny patronat nad doroczną konferencją "Debaty Onkologiczne". To unikatowe wydarzenie, gromadzące każdorazowo kilkaset osób, obejmuje kilkanaście przyprawionych odrobiną humoru intelektualnych “pojedynków” w stylu oksfordzkim, podczas których czołowi eksperci w poszczególnych dziedzinach przedstawiają swoje stanowiska dotyczące kontrowersyjnych zagadnień onkologicznych.