Zapraszamy do udziału w konferencji hybrydowej Programy lekowe w onkologii — aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne skierowanej do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem zaprasza na dwunastą edycję Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy (17-19 sierpnia w Warszawie) organizowanej przez Fundację im. dr. Macieja Hilgiera

W tym roku w serwisie internetowym YouTube dostępna będzie również bezpośrednia relacja z każdego dnia konferencji.

Zapraszamy do udziału w Virtual Meeting Programy lekowe w onkologii - aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne.

Jesienią 2020 Fundacja zorganizowała w wersji on-line I ogólnopolską konferencję naukową poświęconą medycznym, organizacyjnym i finansowym aspektom realizacji programów lekowych w Polsce. Program obejmował wykłady i panele dyskusyjne.

Fundacja sprawuje merytoryczny patronat nad doroczną konferencją "Debaty Onkologiczne". To unikatowe wydarzenie, gromadzące każdorazowo kilkaset osób, obejmuje kilkanaście przyprawionych odrobiną humoru intelektualnych “pojedynków” w stylu oksfordzkim, podczas których czołowi eksperci w poszczególnych dziedzinach przedstawiają swoje stanowiska dotyczące kontrowersyjnych zagadnień onkologicznych.

Zapraszamy do udziału w konferencji Programy lekowe w onkologii - aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne, która organizowana jest w formule Virtual Meeting. Spotkanie odbędzie się w dniach 28–29 października 2020 roku.

W dniach 11-13 sierpnia 2021 odbyła się jedenasta edycja Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy.