Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

Zapraszamy do udziału w XI Debatach Onkologicznych, które odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2023 roku. Konferencja poświęcona będzie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie onkologii oraz wymianie wiedzy i doświadczeń między specjalistami z całego kraju.

Zapraszamy do udziału w konferencji hybrydowej Programy lekowe w onkologii — aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne skierowanej do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem zaprasza na dwunastą edycję Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy (17-19 sierpnia w Warszawie) organizowanej przez Fundację im. dr. Macieja Hilgiera

W tym roku w serwisie internetowym YouTube dostępna będzie również bezpośrednia relacja z każdego dnia konferencji.

 Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

X edycja Debat Onkologicznych startuje już 8 kwietnia (piątek)

Zapraszamy do udziału w Virtual Meeting Programy lekowe w onkologii - aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne.

IX edycja Debat Onkologicznych startuje już w ten piątek!

Jesienią 2020 Fundacja zorganizowała w wersji on-line I ogólnopolską konferencję naukową poświęconą medycznym, organizacyjnym i finansowym aspektom realizacji programów lekowych w Polsce. Program obejmował wykłady i panele dyskusyjne.

Fundacja sprawuje merytoryczny patronat nad doroczną konferencją "Debaty Onkologiczne". To unikatowe wydarzenie, gromadzące każdorazowo kilkaset osób, obejmuje kilkanaście przyprawionych odrobiną humoru intelektualnych “pojedynków” w stylu oksfordzkim, podczas których czołowi eksperci w poszczególnych dziedzinach przedstawiają swoje stanowiska dotyczące kontrowersyjnych zagadnień onkologicznych.