XII Debaty onkologiczne

Zapraszamy na "XII Debaty Onkologiczne" w Warszawie - wyjątkowe wydarzenie inspirowane debatami oksfordzkimi, gdzie eksperci w intelektualnych pojedynkach, z odrobiną humoru, będą bronić swoich argumentów "ZA"  i "PRZECIW" w najbardziej kontrowersyjnych problemach współczesnej onkologii.  Czynnymi uczestnikami debat są słuchacze, którzy w formie głosowań decydują o ich wyniku.

W dniach 16-18 sierpnia 2023 roku odbyła się trzynasta edycja Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy. 

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem zaprasza na trzynastą edycję Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy (16-18 sierpnia w Warszawie) organizowanej przez Fundację im. dr. Macieja Hilgiera

 

 Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

Zapraszamy do udziału w XI Debatach Onkologicznych, które odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2023 roku. Konferencja poświęcona będzie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie onkologii oraz wymianie wiedzy i doświadczeń między specjalistami z całego kraju.

Zapraszamy do udziału w konferencji hybrydowej Programy lekowe w onkologii — aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne skierowanej do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

W dniach 17-19 sierpnia 2022 roku odbyła się dwunasta edycja Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy.

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem zaprasza na dwunastą edycję Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy (17-19 sierpnia w Warszawie) organizowanej przez Fundację im. dr. Macieja Hilgiera

W tym roku w serwisie internetowym YouTube dostępna będzie również bezpośrednia relacja z każdego dnia konferencji.

 Debaty onkologiczne 2022 Virtual Meeting

X edycja Debat Onkologicznych startuje już 8 kwietnia (piątek)

Zapraszamy do udziału w Virtual Meeting Programy lekowe w onkologii - aspekty medyczne, organizacyjne i ekonomiczne.