Plakat Onkogranty III

Fundacja Polska Liga Walki z Rakiem rozstrzygnęła trzecią edycję konkursu ONKOGRANTY. Spośród zgłoszonych projektów jury wyłoniło trzy zwycięskie wnioski. Są to projekty:

1. "Zarządzanie czasem przez pacjenta onkologicznego w trakcie chemioterapii" w kategorii "Pacjent jako podmiot w systemie ochrony zdrowia", autorstwa dr hab. Marcina Moskalewicza.

2. "Motywacja do rzucenia palenia i oczekiwany rodzaj wsparcia wśród chorych z rakiem krtani, gardła i jamy ustnej w konfrontacji z kompetencjami otolaryngologów w poradnictwie dotyczącym terapii antynikotynowych" w kategorii "Pacjent jako podmiot w systemie ochrony zdrowia", autorstwa dr hab n.med. Anny Rzepakowskiej i dr n. hum. Dominiki Wiśniewskiej.

3. "Aplikacja do dokumentowania fotograficznego zmian na skórze chorych w trakcie leczenia onkologicznego" w kategorii "Wykorzystanie nowych technologii w dwustronnej komunikacji z pacjentem w trakcie diagnostyki, leczenia i po zakończeniu terapii", autorstwa dr Magdaleny Kędzierskiej i mgr. Arkadiusza Popa.

4. Onkologia w czasach Covid-19” w kategorii “Jak poprawić dostęp do innowacyjnych metod leczenia onkologicznego”, autorstwa dr Karoliny Osowieckiej (Fundacja Onkologia 2025)

Biuro Fundacji skontaktuję się z autorami zwycięskich wniosków do 20 stycznia br.

Broszura informacyjna III edycja konkursu Onkogranty - plik PDF


Projekt tworzony dzięki wsparciu: 

Roche